REKOMENDACJE

Firmy z którymi współpracujemy dostrzegły w marketingu wystawienniczym szansę rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że chociaż w małym stopniu mogliśmy przyczynić się do Państwa sukcesów.

Wiemy, że pracujemy z najlepszymi, dlatego do każdego projektu stoiska wystawienniczego podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. Wspieramy każdą firmę w jej działaniach, również przy organizacji profesjonalnych stoisk wystawowych, bo w końcu Wasz sukces to również i nasze osiągnięcie.

NASI KLIENCI

HALMAR

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Eweld Expo Solutions.

Stoiska każdorazowo były zaprojektowane z wyjątkowym smakiem i wyczuciem współgrającym ze specyfiką branży, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne.

SCHAEFFLER

Współpracujemy z firmą Eweld od wielu lat i możemy z całkowitą pewnością stwierdzić, że charakteryzuje się ona terminowością i solidnością.

Na szczególne podkreślenie zasługuje jakość‡ realizowanych usług, w tym duża kultura osobista pracowników, ich życzliwość i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem.

UTAL

Oceniając ogólną realizacją zabudowy musimy zaznaczyć, iż były wykonane spójnie z projektami i w rezultacie powstawały funkcjonalne i wyróżniające się stoiska, doskonale eksponujące nasz wizerunek.

VMR

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Eweld. Stoiska, sceny czy elementy scenografii każdorazowo były przygotowane profesjoalnie i starannie. Projekty dostosowane był‚y do potrzeb naszych klientów, zgodnie z ich oczekiwnaiem oraz spójnie z prezentowaną marką.

Możemy liczyć na profesjonalne wspracie w przygotowaniu wystąpienia naszych klientów daltego polecamy firmą, jako dobrego partnera przy organizacji każdego rodzaju eventów, w szczególności przedsięwzięć targowych.

odwiedź nas

Siedziba firmy, magazyn i stolarnia

Poznań, Starołęka

ul. Książęca 1

61-361 Poznań

skontaktuj się

Tel. stacjonarny: + 48 61 662 72 00

biuro@eweld.pl

godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Sob: Nieczynne

Niedz: Nieczynne

dane do faktury

Eweld Expo Solutions Mateusz Kanikowski

Os. Rzeczypospolitej 14/36

61-397 Poznań

NIP/VAT ID: PL 782 234 11 85

REGON: 301558580

polityka prywatności
Call Now Button