Zaznacz stronę

PROJEKTOWANIE KUCHNI I MEBLI NA WYMIAR

Jeśli meble istniejące na rynku nie spełniają Waszych oczekiwań lub przestrzeń, którą trzeba umeblować nie pozwala na użycie standardowych metod, czy też działalność, którą prowadzicie wymaga nietypowych rozwiązań,  wykonamy dla Was projekt mebli na wymiar.

Zaprojektujemy kuchnię od podstaw. Przygotujemy wizualizacje pokazujące wygląd kuchni, dobierzemy materiały, z których ma być wykonana, dopasujemy odpowiednie fortny, blaty, okucia czy uchwyty. Przygotujemy rysunki techniczne dla stolarzy, a także zestawienie wszystkich potrzebnych elementów do kupna.

Przygotujemy projekty szaf wnękowych, garderoby, pomieszczenia gospodarczego. Zaprojektujemy meble do gabinetu, sypialni. Zrobimy także projekt mebli do pokoju dziecięcego, tak aby spełniały nie tylko podstawowe funkcje, ale odpowiadały na indywidualne potrzeby małych mieszkańców, były dopasowane do ich pasji, a także elastyczne na zmieniające się zainteresowania i wiek dzieci.

Zaprojektujemy odpowiednie i profesjonalne meble do gabinetu medycznego czy SPA. Wymyślimy oryginalny kontuar w Twojej kawiarni, albo nietypowe siedziska w restauracji. Zaproponujemy oryginalne meble prezentujące Twoje produkty. Dopasujemy meble biurowe do potrzeb Twoich, a także Twoich pracowników. Przygotujemy projekty recepcji, które zachęcą do odwiedzin twoich klientów. Rozwiążemy problemy nieustawnych pomieszczeń przez zaprojektowanie nietypowych i wielofunkcyjnych mebli.

 

 

 

 

 

 

 

 

odwiedź nas

Siedziba firmy, magazyn i stolarnia

Poznań, Starołęka

ul. Książęca 1

61-361 Poznań

skontaktuj się

Tel. stacjonarny: + 48 61 662 72 00

biuro@eweld.pl

godziny otwarcia

Pon-Pt: 8.00-16.00

Sob-Niedz: nieczynne

dane do faktury

EWELD expo solutions Mateusz Kanikowski

os. Rzeczypospolitej 14/36

61-397 Poznań

NIP/VAT ID: PL 782 234 11 85

REGON: 301558580

polityka prywatności

Call Now Button